PRO RESTAURACE

Víno, které dovážíme, je stále skladem a proto jej můžete bez obav zalistovat do Vaší nabídky. Zaručujeme Vám, že víno bude od nás k dispozici i za několik let. Jediné co se mění, jsou ročníky a ty jsou vesměs podobné a liší se pouze analyticky, tedy obsahem kyselin a cukrů. Logistiku máme vyřešenou dodáním přes společnost Top trans do 24 hodin, což je pro Vás výhodou, že nemusíte skladovat naše vína ve velkých zásobách. Velkoobchodní ceník Vám zašleme na vyžádání, stačí napsat dotaz na: info@alsaske-vino.cz

Pro restaurace při stálém odběru poskytujeme pomoc při vytvoření vinného lístku ve třech rozdílných velikostech: A4 (21 x 29,7 cm), B5 (17,6 x 25 cm), a A5 (14,8 x 21 cm) na papír 250 g matně laminovaný. Vinný lístek je v provedení barevného tisku s udáním jednotlivých vybraných druhů našich vín dle požadavku restaurace s nevyplněnou prodejní cenou. Vzor vinných lístků ke stažení v pdf - viz níže.

Prvotní závoz a výběr vín do nabídky restaurace doporučujeme vždy dobře zvážit a rozlišit dle náročnosti klientely, která restauraci navštěvuje. První závoz nabízíme k dodání vždy 6 druhů odrůdových vín po 3 kusech tak, aby nemusela restaurace držet velké skladové zásoby.

Vzor vinných lístků ke stažení v pdf.

PRO VINOTÉKY

Pro vinotéky je velkou výhodou stálý sortiment vín a zajištěná logistika dodávání vín do 24 hodin s veškerou prodejní podporou, jako jsou vinný list s kompletní naší nabídkou vín a náš reklamní leták s popisem alsaských vín.

Vzor ke stažení v pdf.