OBCHODNÍ PODMÍNKY

Naše zboží je určeno uživatelům starším 18 let.

DAŇ Z PŘIDANÉ HODNOTY
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Jsme plátci DPH - DIČ: CZ6004031154. Při nákupu Vám bude vystaven daňový doklad s rozúčtováním ceny bez daně a s uvedením částky za DPH.

OBJEDNÁVKA
Objednávka s vyplněním kontaktních údajů s uvedením IČO firmy se zasílá mailem, poštou, faxem nebo objednávkovým formulářem na internetu. Potvrzení objednávky obdržíte obratem stejnou cestou.
V případě, že Vámi vybrané zboží nebude momentálně na skladě, budeme Vás kontaktovat a dohodneme případnou náhradu zboží nebo eventuelní úpravu dodávky.

BALENÍ
Je po kartonech v množství po 6 ks lahví, avšak libovolně kombinováno z jednotlivých druhů. V ojedinělých případech zasíláme též v počtu od 1 láhve za účelem ochutnávek. Při osobním odběru je množství libovolné. Balné je v ceně dodávky.

DOPRAVA
Je řešena prostřednictvím dopravních společností, osobně v místě společnosti a dle dohody naší dopravou. Cenu za přepravu na místo určení hradí odběratel do výše odběru 10.000 CZK.

PLATEBNÍ PODMÍNKY
1) Dobírka - Peníze za zboží platíte při převzetí zboží přepravní společnosti.

2) Bankovní převod - Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme fakturu. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet 215740751/0100 vedený u Komerční banky Žďár nad Sázavou. Po obdržení platby odesíláme zboží a sdělíme Vám termín, kdy zásilku obdržíte. Ušetříte 100,- CZK za dobírku.

3) Hotově - zboží zaplatíte v hotovosti při odběru v sídle naší firmy Penzion V Kapli, Santiniho 64, 591 01 Žďár nad Sázavou.

SKLADOVÁNÍ VÍNA
Skladování vína musí spotřebitel zajistit tak, aby víno nebylo vystaveno extrémním teplotám a teplotním výkyvům. Uložit pokud možno v temné místnosti. Ideální teplota pro uskladnění je cca 14°C.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Vrácení zboží spotřebitelem je možné v souladu s reklamačním řádem a zákonem 367/2000Sb bez uvedení důvodu do 14 dnů. Zboží musí být vráceno kompletní a v původním stavu, včetně originálních obalů. Zboží ani obal nesmí být jakkoliv poškozeny. Zboží nesmí jevit známky spotřeby, opotřebení či používání.